LOGO VM VIA MOSTO

VIA MOŜTO to polska marka odzieży luksusowej. Wszystkie projekty są wykonane z materiałów premium najwyższej jakości.
W projektach VM można zobaczyć najwyższą jakość połączoną z pasją, miłością, sercem do tworzenia oraz wyrazistym charakterem.

Jedwabna sukienka Patricia Tesoro

Kilka słów o marce VIA MOŜTO

Najwyższa jakość tkanin, niepowtarzalne kroje, dbałość na każdym etapie tworzenia oraz pasja, serce i przede wszystkim miłość wkładane w każdy projekt – tym cechuje się filozofia marki oraz produkt VIA MOŜTO.
 
Tkaniny są najwyższej jakości klasy premium, sprowadzane głównie z Włoch oraz Francji. Dlaczego tkaniny klasy premium? Najwyższa jakość tkanin to gwarancja tego, że ubrania będą w świetnym stanie na bardzo długi czas.
 
W projektach VM klasyka i ponadczasowość łączy się ze stylem oraz nietuzinkowością. Limitowane kolekcje ubrań zapewniające niepowtarzalność. VIA MOŜTO to marka, która nie podąża jednym schematem, to łączenie różnych krojów, tkanin, faktur, to nieustająca zmiana i miłość do tworzenia.
 
Projekty VM cechuje oryginalność, dlatego też wybrane są w wersji limitowanej, nie tylko z nazwy. Odszyte niekiedy do kilku sztuk, bez możliwości ich doszycia. Informacja o ilości uszytych sztuk jest zamieszczona u góry karty produktu.
 
„W moich projektach pragnę dać kobietom to co sama chętnie, z dumą oraz wdziękiem noszę, śmiało i z klasą nie wpasowując się w schematy. Nie podążamy za modą, tworzymy ją.”
~Projektantka oraz założycielka marki

Wartości, którymi się kierujemy to przede wszystkim budowanie zaufania i rzetelności marki.

Poszerzanie wiedzy, umiejętności, świadczenie usług na jak najwyższym poziomie oraz kreatywność projektów to nasz priorytet.

Do każdego zamówienia dołączony jest gratis w postaci gumki do włosów. Każda gumka wykonana jest z pozostałości materiałów, typu jedwab czy wiskoza, z których wykonane są projekty.

Jeśli Państwo mają takie życzenie, wysyłkę pakujemy jako prezent dołączając personalizowaną pod Państwa preferencje kartkę z życzeniami.

 

Nie doszywamy modeli z limitowanych kolekcji, świadczy to o oryginalności i wyjątkowości projektów.

autorskie projekty motyw logo
Autorskie projekty
limitowane kolekcje motyw logo
Limitowane kolekcje
limitowane kolekcje motyw logo
Najwyższa jakość na każdym etapie tworzenia
pasja stworzone w Polsce
Stworzone z pasją w Polsce
Shopping Cart